Cechy i aspekty Haier Htn20r15

Haier Htn20r15 to wygodny i łatwy w obsłudze model przenośnego klimatyzatora powietrza. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy szukają urządzenia zapewniającego szybkie i skuteczne chłodzenie. Jego wyjątkowo wytrzymała konstrukcja i wysokiej jakości materiały wykorzystane w jego produkcji sprawiają, że jest to urządzenie bardzo trwałe i długo służyć będzie swojemu właścicielowi. Klimatyzator Haier Htn20r15 posiada również wydajny filtr powietrza, który umożliwia usuwanie alergenów i szkodliwych cząsteczek z powietrza wewnątrz pomieszczeń. Ponadto, jego cicha praca umożliwia wygodne i niezakłócone chłodzenie powietrza.

Ostatnia aktualizacja: Cechy i aspekty Haier Htn20r15

Strona informacyjna

 1. Strona główna
 2. O firmie Haier

N°1 na świecie w produkcji sprzętu AGD, 14. rok z rzędu

(Źródło: Euromonitor International Limited)

 • Haier w pigułceHaier w pigułce
 • Kim jesteśmyKim jesteśmy
 • Nasze przekonaniaNasze przekonania
 • Haier w PolsceHaier w Polsce

15. 4%

UDZIAŁU W RYNKU DETALICZNYM W 2018 ROKU

(Źródło: Euromonitor International Limited)

$ 39. 1

MLD USD GLOBALNYCH OBROTÓW W 2018 ROKU

160+

KRAJÓW I REGIONÓW

78. 000

PRACOWNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

122

ZAKŁADY

11

OŚRODKÓW BADAWCZO-ROZWOJOWYCH

25

OŚRODKÓW PRZEMYSŁOWYCH

106

CENTRÓW SPRZEDAŻY

Kim jesteśmy

Blisko naszych klientów

Od ponad 30 lat firma Haier wykorzystuje swoją energię i doświadczenie do opracowywania najlepszych urządzeń AGD, tak, aby zadowolić naszych najbardziej wymagających klientów.

Od 1984 roku, czyli od momentu założenia firmy, kieruje nią ten sam Prezes i Dyrektor Generalny – Zhang Ruimin, któremu od początku przyświeca cel tworzenia niezawodnych produktów wysokiej jakości. Za ważny punkt zwrotny w historii firmy uważane jest zdarzenie, które miało miejsce w pierwszym roku jego pracy, kiedy to w reakcji na reklamacje dotyczące wadliwych chłodziarek podjął radykalne działanie polegające na zniszczeniu urządzeń młotem w obecności wszystkich pracowników.

Od tego czasu firma przechodziła ewolucję, dostosowując się do zmiennych wymagań współczesnego świata i dzisiejszych konsumentów, opierając się na stale przyświecających jej kluczowych wartościach: jakości i niezawodności, co pozwala nam oferować doskonałe, innowacyjne i nowoczesne produkty.

Zdajemy sobie sprawę, że tylko będąc blisko naszych klientów i wsłuchując się w ich potrzeby i oczekiwania, będziemy w stanie ułatwić ich codzienne życie. Nasze zaangażowanie w ciągłe udoskonalanie i rozszerzanie gamy produktów pozwoliło nam stać się życiowymi towarzyszami naszych klientów i światowym leaderem w branży urządzeń gospodarstwa domowego nieprzerwanie od dziesięciu lat.

Nasze przekonania

Naszym najważniejszym ośrodkiem badawczym są domy naszych klientów

Naszym celem w firmie Haier jest dostarczanie nowoczesnych produktów najwyższej jakości, spełniających stale zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw i tym samym zapewniających klientom więcej czasu na sprawy, które są dla nich istotne.

Aby mieć pewność, że kierujemy się rzeczywistymi potrzebami klientów, uważamy, że to dom powinien być naszym najważniejszym ośrodkiem badawczym. Tylko w rzeczywistych domach jesteśmy w stanie zaobserwować i w pełni zrozumieć stale zmieniające się przyzwyczajenia i wymagania klientów. W myśl tej bliskości firma Haier stosuje zasadę „zerowego dystansu” pomiędzy innowacjami wprowadzanymi przez naszych inżynierów a codziennym życiem naszych klientów.

Skupiając w ten sposób uwagę na domu, możemy realizować nasz najważniejszy cel: zapewnienie klientom większej ilości czasu na sprawy, które są dla nich ważne. Nasze produkty, stworzone z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów, łączą w sobie najnowsze innowacje technologiczne, opracowane pod kątem łatwości obsługi i wydajności, a tym samym oszczędności czasu.

Dysponujemy ośrodkami badawczo-rozwojowymi na wszystkich pięciu kontynentach. Ich jedynym zadaniem jest tworzenie rozwiązań, które pozwolą naszym klientom zaoszczędzić cenny czas. Właśnie dlatego 4% naszych obrotów inwestujemy w innowacje.

Zerowy dystans do klientów

Dzięki naszej strategii „zerowego dystansu” jesteśmy w stanie ciągle oferować naszym klientom produkty, które są dla nich pomocą w spełnianiu zmieniających się potrzeb w zakresie życia codziennego. Ta filozofia umożliwia nam nieustanne rozwijanie naszego asortymentu produktów, przy zapewnieniu dostosowania do zmiennego rytmu nowoczesnego życia domowego.

Polski oddział firmy Haier odpowiada za sprzedaż urządzeń i marketing marki Haier w Polsce oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Marka Haier jest obecna na rynku europejskim już od ponad 10 lat. W Polsce oddział firmy Haier został oficjalnie otwarty w 2012 r. Od tego czasu spółka odnotowała dynamiczny wzrost. Polska jest szczególnym miejscem dla marki, stanowi bowiem strategiczną lokalizację do ekspansji na rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

Haier w Polsce oferuje szeroką gamę produktów, w szczególności w kategorii chłodnictwa, która obejmuje chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki (typu combi, multidoor, side by side), zamrażarki, chłodziarki do wina. Ponadto Haier oferuje produkty z kategorii pralnictwa (pralki, pralko-suszarki, suszarki).

W trosce o komfort i bezpieczeństwo konsumentów, Haier w Polsce posiada oficjalną sieć serwisową w całym kraju.

Główne cechy, jakie wyróżniają produkty Haier to design, jakość, innowacyjne rozwiązania i zaawansowanie techniczne.

Candy Hoover Polska Sp. z o. o.

Al. Jerozolimskie 181B

02-222 Warszawa

Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

Firmą o prostej strategii oraz jasno określonym celu jest firma Haier. Kieruje się prostym schematem, który jest oparty na prowadzeniu różnorodnych badań. Dotyczą one zarówno designu, funkcjonalności, jak i technologii. Oprócz badań stricte związanych z samymi urządzeniami, firma stara się prowadzić swą działalność w sposób, który nie będzie szkodził środowisku naturalnemu. Haier to przede wszystkim pasja tworzenia, która odzwierciedla się podczas projektowania urządzeń. Przekłada się to również na obsługę klienta, którego zadowolenie bierze się pod uwagę przed, podczas oraz po dokonaniu zakupów. W tym przypadku bardzo dużą rolę odgrywa również serwis działający na możliwie najwyższym poziomie. Postęp technologiczny, funkcjonalność urządzeń, które upraszczają nasze codzienne życie sprawiły ogromny postęp. Wszelkie te działania doprowadziły do tego, że stał się on ogólnoświatową korporacją posiadającą swe oddziały na wszystkich kontynentach w wielu państwach. W Europie firma ta stopniowo podbija serca użytkowników. North. pl będą specjalistą sprzedaży części AGD oferuje elementy zamienne do urządzeń marki Haier. Posiadamy części do następującego sprzętu: lodówki, pralki, suszarki bębnowe oraz zmywarki.

Zostań certyfikowanym Instalatorem lub Punktem Serwisowym Pomp Ciepła Neoheat, Haier i Heiko!

Program 2-stopniowej akredytacji Pomp Ciepła Neoheat, Haier, Heiko dla wykonawców systemów instalacji pomp ciepła.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku sprzedaży pomp ciepła w Polsce i stale rosnącym zapotrzebowaniem na fachowców z dziedziny montażu i serwisu tych urządzeń Grupa Iglotech wprowadza nową politykę akredytacyjną, która obejmować będzie 2 etapy szkoleń – Autoryzowany Instalator oraz Autoryzowany Punkt Serwisowy.

Grupa Iglotech – kim jesteśmy?

Jesteśmy hurtownią z branży HVAC&R z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy rozbudowaną sieć oddziałów na terenie całego kraju. Jesteśmy grupą, w której skład wchodzą spółki będące Generalnymi Dystrybutorami urządzeń światowych producentów, takich jak np. klimatyzacja HAIER, lecz także posiadamy własne marki takie jak Pompy Ciepła NEOHEAT oraz Systemy klimatyzacji oraz Pomp ciepła HEIKO. Naszą siłę stanowią produkty najwyższej jakości, innowacyjne technologie zastosowane w urządzeniach oraz zespół doświadczonych specjalistów, którzy tworzą rozbudowaną sieć wsparcia dla Ciebie.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

Grupą docelową programu akredytacji Pomp ciepła Neoheat, Haier i Heiko są wszystkie firmy zajmujące się doborem, instalacją oraz serwisem systemów ogrzewania pomieszczeń bazujących na urządzeniach typu pompa ciepła powietrze-woda.

POZIOMY AKREDYTACJI

 Jakie są cele 2-stopniowej akredytacji?

 • Zdobycie wiedzy z zakresu pomp ciepła - sposobu ich działania, funkcjonalności.
 • Zapoznanie się z pełną ofertą produktową marki Neoheat, Haier i Heiko.
 • Posiadanie umiejętności prawidłowego doboru urządzenia, jego montażu oraz diagnostyki produktów z oferty.
 • Umocowanie firm instalacyjnych w polityce gwarancyjnej Grupy Iglotech, stworzenie sieci akredytowanych partnerów.
 • Usystematyzowanie cyklów szkoleniowych i usprawnienie uzyskania wymaganej certyfikacji.
 • Zapewnienie najwyższej jakość obsługi zarówno przed- jak i po-sprzedażowej. Gwarancja kompetencji i fachowej obsługi Autoryzowanych Partnerów – każdorazowo poświadczana certyfikatem.


POZIOM I - AUTORYZOWANY INSTALATOR - BEZPŁATNE SZKOLENIA ONLINE 

Jest to pierwsze szkolenie z dwóch jakie wymagane jest do uzyskania uprawnień na uruchomienie i przyznanie gwarancji pomp ciepła Neoheat, Haier i Heiko. 

Terminy online:

02. 02. 2023 - BRAK MIEJSC!

02. 03. 2023 - ZAPISZ SIĘ!

07. 04. com/pompy-ciepla-neoheat-haier-i-heiko-szkolenie-i-07-04-2023/register? _gl=1*1ii7ez8*_ga*NzM4NzcyNjYyLjE2NzI5MjY4MTA. *_ga_K7H94QHX99*MTY3MjkyNjgxMC4xLjEuMTY3MjkyODAzOS42LjAuMA.. &_ga=2. 241379266. 1672926810">ZAPISZ SIĘ!

04. 05. com/pompy-ciepla-neoheat-haier-i-heiko-szkolenie-i-04-05-2023/register? _ga=2. 216599510. 1672926810&_gl=1*gg19up*_ga*NzM4NzcyNjYyLjE2NzI5MjY4MTA. *_ga_K7H94QHX99*MTY3MjkyNjgxMC4xLjEuMTY3MjkyODUyNC4yNy4wLjA">ZAPISZ SIĘ!

 Nie znalazłeś dogodnego terminu szkolenia? Nie zdążyłeś się zapisać? Napisz do nas: marketing@iglotech. pl 

Zakres szkolenia I etapu obejmuje:

 •  przegląd oferty pomp ciepła,
 •  podstawowe schematy instalacji (15 schematów autoryzowanych do podłączenia pompy ciepła typu split/monoblok),
 •  kaskady pomp ciepła: schematy, podłączenie, wysterowanie,
 •  podłączenie modułu Sterowania WI-FI,
 •  pozostałe elementy instalacji,
 •  cyrkulacja w pompach ciepła,
 •  odpowietrzanie instalacji,
 •  najczęstsze problemy występujące przy uruchomieniu pomp ciepła.
 • Co zyskujesz po szkoleniu I etapu – Autoryzowanego Instalatora?

 • certyfikat Autoryzowanego Instalatora – ważny przez rok,
 • uprawnienia do instalacji pompy ciepła, ale bez możliwości uruchomienia urządzenia,
 • pełne wsparcie handlowe od najlepszych ekspertów - posiadamy 13 oddziałów w całej Polsce. Jesteśmy blisko Ciebie, by pomóc w każdej sytuacji zarówno przed jak i po zakupie urządzenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji,
 • wsparcie marketingowe – współpracując z nami zyskujesz szereg możliwości promocji swojego biznesu. Zyskujesz wsparcie w postaci atrakcyjnych promocji, gadżetów, pełnej oferty katalogowej,
 • Istnieje możliwość, aby Twoje dane teleadresowe zostały zamieszczone na dedykowanej witrynie www wybranej marki –dzięki czemu potencjalny Klient łatwiej trafi do Ciebie. Aby znaleźć się na dedykowanej liście należy na własnej stronie www zamieścić informacje o współpracy handlowej z Nami. Dodatkowo należy zamieścić logotypy marki oraz zdjęcia produktowe. W tym celu należy mieć podpisaną deklarację marketingową. By uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze swoim handlowcem. 

 • POZIOM II - AUTORYZOWANY PUNKT SERWISOWY - PŁATNE SZKOLENIA STACJONARNE

  By przystąpić do ostatniego etapu szkoleń wymagane jest ukończenie szkolenia na poziomie I. 

  Dodatkowe informacje:

 •  czas trwania szkolenia - od 9:00 do 16:00,
 •  ilość miejsc - na każdym ze szkoleń max. ilość uczestników to 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz opłaty za szkolenie. 
 • Koszty:

 • koszt szkolenia wynosi 250 zł brutto /os.
 • prosimy o dokonywanie wpłat za szkolenie na poniższe konto: 
 • konto: Millenium - 29 1160 2202 0000 0000 6192 9544 Iglotech Sp. z o. o. z, ul. Toruńska 41, 82-500 Kwidzyn
  w tytule przelewu: [NIP], APS - [Nazwa miejscowości, w której odbywa się szkolenie],
  np. 5810007574, APS - Warszawa
   
 • Terminy stacjonarne:

  7. 2023 - KWIDZYN - BRAK MIEJSC!
  8. 2023 - KWIDZYN - BRAK MIEJSC!
  9. 2023 - KWIDZYN - BRAK MIEJSC!
  15. 2023 - KWIDZYN - BRAK MIEJSC!

  16. 2023 - OLSZTYN - BRAK MIEJSC! 21. 2023 – POZNAŃ - BRAK MIEJSC!
  22. 2023 – POZNAŃ - BRAK MIEJSC!
  23. 2023 - POZNAŃ - BRAK MIEJSC!

  14. 2023 – WARSZAWA - BRAK MIEJSC!
  15. 2023 – WARSZAWA - BRAK MIEJSC!
  16. 2023 – WARSZAWA - ZAPISZ SIĘ!

  21. 2023 – SZCZECIN - ZAPISZ SIĘ!
  22. pl/pomy-ciepla-poziom-i-2? form=21">ZAPISZ SIĘ!
  23. 2023 - SZCZECIN - ZAPISZ SIĘ!

   28. 2023 – KATOWICE - BRAK MIEJSC!
  29. 2023 – KATOWICE - BRAK MIEJSC!
  30. 2023 - KATOWICE - BRAK MIEJSC!

  4. 2023 – LUBLIN - BRAK MIEJSC!
  5. 2023 – LUBLIN - ZAPISZ SIĘ!
  6. 2023 - LUBLIN - ZAPISZ SIĘ!

  18. 2023 - WROCŁAW - ZAPISZ SIĘ!
  19. 2023 – WROCŁAW - ZAPISZ SIĘ!
  20. pl/pomy-ciepla-poziom-i-2? form=21">ZAPISZ SIĘ!

  25. 2023 – KRAKÓW - ZAPISZ SIĘ!
  26. 2023 – KRAKÓW - ZAPISZ SIĘ!
  27. pl/pomy-ciepla-poziom-i-2? form=21">ZAPISZ SIĘ!

  9. 2023 - RZESZÓW - ZAPISZ SIĘ!
  10. 2023
  – RZESZÓW - ZAPISZ SIĘ!
  11. 2023 - RZESZÓW - ZAPISZ SIĘ! 16. 2023 – ŁÓDŹ - ZAPISZ SIĘ!
  17. pl/pomy-ciepla-poziom-i-2? form=21">ZAPISZ SIĘ!
  18. 2023 - ŁÓDŹ - ZAPISZ SIĘ!

   Nie znalazłeś dogodnego teminu szkolenia? Nie zdążyłeś się zapisać? Napisz do nas: marketing@iglotech. pl 

  Zakres szkolenia poziomu II

  Zapoznasz się z polityką Grupy Iglotech odnośnie Autoryzowanych Punktów Serwisowych. Przedstawimy diagnostykę awarii oraz cennik napraw serwisowych. Dodatkowo przedstawimy aspekty wymiany poszczególnych elementów pomp ciepła i przeglądów urządzeń.

  Co zyskujesz po szkoleniu II etapu – Autoryzowany Punkt Serwisowy?

 • wsparcie handlowe od najlepszych ekspertów - posiadamy 13 oddziałów w całej Polsce. Jesteśmy blisko Ciebie, by pomóc w każdej sytuacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 • wsparcie marketingowe – współpracując z nami zyskujesz szereg możliwości promocji swojego biznesu. Zyskujesz wsparcie w postaci atrakcyjnych promocji, gadżetów, pełnej oferty katalogowej.
 • Istnieje możliwość, aby Twoje dane teleadresowe zostały zamieszczone na dedykowanej witrynie www wybranej marki –dzięki czemu potencjalny Klient łatwiej trafi do Ciebie. Aby znaleźć się na dedykowanej liście należy dokonać zakupu min. 5 pomp ciepła w okresie nie dłuższym niż 3 miesiące. Należy również na własnej stronie www zamieścić informacje o współpracy handlowej z Nami. Dodatkowo należy zamieścić logotypy marki Neoheat oraz zdjęcia produktowe. By uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze swoim handlowcem. 
 • Po zakończeniu pełnego cyklu szkoleń i podpisaniu umowy autoryzacyjnej APS z firmą Iglotech sp. / Refsystem sp. zyskujesz komplet uprawnień do kontroli instalacji zamontowanej przez innego AI, uruchomienia urządzenia oraz przyznawania gwarancji. Dodatkowo posiadać będziesz uprawnienia do dokonywania przeglądów gwarancyjnych oraz napraw serwisowych.

 • Certyfikat Akredytacji 

  POZIOM I - AI ( Autoryzowany Instalator)

 • Po ukończeniu szkolenia z poziomu AI, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.
 • Certyfikat wystawiany jest na dane firmy wskazanej w formularzu zgłoszeniowym, nie na osobę.
 • Każdy certyfikat posiada okres ważności – 1 rok od daty ukończenia szkolenia. Data ważności certyfikatu zaznaczona jest w lewym dolnym rogu dokumentu.
 • Każdy certyfikat posiada indywidualnie nadany numer – dzięki niemu możliwy będzie zapis na kolejne etapy szkolenia. Nr certyfikatu znajduje się w lewym dolnym rogu dokumentu.
 • Certyfikaty wystawiane są po odbytym szkoleniu – wysyłane są elektronicznie na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Upewnij się, że wskazany adres mailowy jest prawidłowy. W przypadku braku otrzymania certyfikatu w ciągu 7 dni po odbytym szkoleniu skontaktuj się z nami -marketing@iglotech. pl

 • POZIOM II - APS ( Autoryzowany Punkt Serwisowy)

 • Po ukończeniu szkolenia z poziomu II APS każdy uczestnik(firma) musi podpisać umowę autoryzacyjną APS z firmą Iglotech sp. dzięki temu zyskujesz komplet uprawnień do kontroli instalacji zamontowanej przez innego AI, uruchomienia urządzenia oraz przyznawania gwarancji. Dodatkowo posiadać będziesz uprawnienia do dokonywania przeglądów gwarancyjnych oraz napraw serwisowych

 • Zostań naszym Autoryzowanym Partnerem, zyskując stałe wsparcie!
   

  Cechy i aspekty Haier Htn20r15

  Bezpośredni link do pobrania Cechy i aspekty Haier Htn20r15

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Cechy i aspekty Haier Htn20r15