Dane dotyczące usług Beko Csm 67302 G

Beko Csm 67302 G to usługa przeznaczona dla użytkowników, którzy chcą mieć dostęp do aktualnych i użytecznych informacji. Usługa dostarcza informacje dotyczące pozycji, stanów magazynowych, cen, wycen, wydajności i wielu innych aspektów działalności wybranych firm. Użytkownicy mogą korzystać z aplikacji, aby śledzić i monitować stan magazynowy, monitorować i monitorować poziomy cenowe i wyceny, a także wyświetlać wykresy i inne wizualizacje danych. Usługa jest dostępna na platformach Windows, MacOS, iOS i Android, a także w przeglądarce internetowej.

Ostatnia aktualizacja: Dane dotyczące usług Beko Csm 67302 G

Pojemność piekarnika wynosi aż 65 l. Czy piekarnik posiada funkcję Grilla: True. Sposób grzania piekarnika: Górne i dolne. Kuchnia pracuje w klasie energetycznej: A-10%. Czy piekarnik posiada funkcję Rożna obrotowego: False. Czy piekarnik wyposażono w oświetlenie: True. Czy kuchnia posiada zegar – minutnik: True. Płyty zostały wykonane z materiału: Szklana / ceramiczna. Producent wyposażył kuchnię w szufladę Pod piekarnikiem. Czy płyty posiada zapalacze gazu: True. Kuchnia posiada piekarnik Elektryczny. Producent wyposażył kuchnię w 4 szt. palniki. Rodzaj płyty grzewczej zastosowanej w kuchni: Gazowa. Kolor kuchni: inox. Kuchnia CSM 62322 DX to urządzenie wolnostojące. Czy piekarnik posiada funkcję Opiekacza: True. Szerokość kuchni wynosi: 600 mm. Czy piekarnik posiada funkcję Termoobiegu: True.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do kuchni wolnostojącej BEKO CSM 62322 DX (gaz-electr / szer. 60).Przewodnik użytkowania został dodany 08. 10. 2014.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BEKO CSM 62322 DX (gaz-electr / szer. 60) i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 4. 6 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • instrukcja obsługi do kuchenki BEKO CSM 62322 DX
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Ogólne
Kolorinox
Zasilanie
Klasa energetycznaA-10%
Konstrukcja
Rożen obrotowyFalse
Rozmiary i Waga Karty graficznej
Głębokość600 mm
wwwhttp://www. beko. com. pl/produkt/512/csm_62322_dx www
Wysokość850 mm
Sterowanie płytyMechaniczne
Orientacyjna waga brutto35000 g
Orientacyjna waga brutto opak. zbior.
Do zabudowy
Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1 szt.
Kod_producentaCSM 62322 DX
OpiekaczTrue
Opłata transportowa za LARGE80, 00
Szerokość
Sposób grzania piekarnikaGórne i dolne
Sterowanie piekarnika
CertyfikatyCE
Zapalacze gazu
Zegar - minutnik
Oświetlenie piekarnika
Rodzaj piekarnikaElektryczny
Pojemność piekarnika65 l
Ilość palników gazowych4 szt.
Typ dyskuGazowa
SzufladaPod piekarnikiem
Montaż
Wykonanie płytySzklana / ceramiczna
Grill elektryczny
Ciężar51

Oceń BEKO CSM 62322 DX (gaz-electr / szer. 60)

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Pieczenie 3D

Aktywacja wszystkich elementów grzewczych

Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie elementy grzewcze obecne w danym modelu i działa wielowymiarowo. Grzałki piekarnika działają sekwencyjnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala także piec kilka potraw jednocześnie.

Czyszczenie parowe Simple Steam

Łatwo osiągalna czystość

Ten piekarnik z łatwością doprowadzisz do porzadku dzięki cichej mocy pary wodnej. Po prostu wylej trochę wody w komorze piekarnika i włącz odpowiedni program, by para wodna osadziła się na jego ściankach, ułatwiając ich czyszczenie.

Czyszczenie parowe Steam Shine

Ten specjalny program czyszczenia generuje i aplikuje do komory piekarnika parę. Powoduje to zmiękczenie najbardziej uporczywych zabrudzeń, które wystarczy przetrzeć szmatką, aby uzyskać idealnie czyste wnętrze piekarnika.

Oświetlenie halogenowe

Wyraźny obraz tego, co dzieje się w środku

Chcesz zobaczyć, jak przebiega gotowanie, ale nie chcesz otwierać drzwi i marnować ciepła w środku? Oświetlenie halogenowe pomaga dojrzeć całą komorę piekarnika, dzięki czemu możesz mieć oko na swoje kulinarne dzieła przy szczelnie zamkniętych drzwiach piekarnika.

Rozmrażanie

Pstryk i rozmrożone!

Użycie funkcji termoobiegu pozwala również na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw gwarantując efekt w ciągu kilku minut!

Bezpieczny gaz

Automatyczne odcięcie gazu

Płomień może łatwo zgasnąć, gdy nie ma cię w pobliżu, uwalniając niebezpieczny gaz do domu. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu wykrywa, kiedy płomień palnika zostaje zgaszony przez zawartość garnka, która wykipiała, lub przez podmuch wiatru, a następnie odcina dopływ gazu. Bez wycieków i bez obaw.

Typ piekarnika

Multifunkcyjny

Typ wyświetlacza

Wyświetlacz LED

Pojemność piekarnika

72 L

Czyszczenie parowe

Łatwo osiągalna czystość

Rodzaj otwierania drzwi

Otwierane na dół

Konfiguracja palników

4 palniki gazowe

Rozmrażanie

Pstryk i rozmrożone!

Termoobieg z grzałką owalną

Aktywacja wszystkich elementów grzewczych

Design płyty podpalnikowej

Metal

Rodzaj zapłonu

Zapalarka w pokrętle

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu

Automatyczne odcięcie gazu

Liczba palników gazowych

4

Liczba standardowych tac

1

Rodzaj grilla

Grill elektryczny

Rodzaj oświetlenia

Wyraźny obraz tego, co dzieje się w środku

Liczba poziomów drabinek

Drabinki boczne - 5 poziomów2 poziomy

Kolor wnętrza

Czarny emalia

Typ schowka na akcesoria

Metalowa szuflada

Źródło ciepła

Elektryczna

Moc przyłączenia gazowego

7900 W

Całkowita moc elektryczna

2400 W

Wysokość z opakowaniem

97 cm

Szerokość z opakowaniem

66 cm

Głębokość z opakowaniem

70 cm

Waga z opakowaniem

56. 5 kg

Prezentujemy części oryginalne i zamienne do kuchenek Beko o modelu CSM 67302 GX. Użyj filtrów, aby szybciej dopasować część do Twojego sprzętu. Najtrudniejsze jest to czego nie znamy, poznaj nas po tym, jak piszemy o prostych naprawach. Na Bazie Porad znajdziesz mnóstwo wiadomości o swoich sprzętach domowych i ich popularnych usterkach. Posiadamy też kanał na Youtube, gdzie pokazujemy jak samodzielnie naprawić drobne usterki. Warto sprawdzić!

Dane dotyczące usług Beko Csm 67302 G

Bezpośredni link do pobrania Dane dotyczące usług Beko Csm 67302 G

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane dotyczące usług Beko Csm 67302 G