Informacje dla użytkownika Epson 826wh

Informacje dla użytkownika Epson 826wh zawierają ważne informacje dotyczące instalacji, konfiguracji, użytkowania i konserwacji urządzenia. Instrukcje użytkownika zawierają informacje o zarządzaniu drukarką, określaniu jej połączenia z komputerem, instalowaniu sterowników, wykonywaniu czynności konserwacyjnych i wiele innych. Instrukcje dotyczą również korzystania z funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania oraz korzystania z funkcji online, takich jak Epson Connect i Epson Email Print. Instrukcje użytkownika są dostępne w postaci plików PDF i można je pobrać ze strony producenta drukarki.

Ostatnia aktualizacja: Informacje dla użytkownika Epson 826wh

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Drukarki Epson

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Drukarki Epson.
Mamy 2, 148 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 1, 135 produktów Epson w kategorii Drukarki.

  • 1
  • 23456789abcdefghiklmnprstuwx
  1. Lampa do projektora
  2. Lampy do projektorów EPSON
  3. EPSON EB-826WH

Do swojego projektor EPSON EB-826WH znajdą u nas Państwo lampy z modułem i same żarówki od oryginalnych i nieoryginalnych producentów.

  • Jeśli zależy Państwu na łatwej wymianie - wybierzcie lampę z modułem
  • Jeśli są Państwo manualnie zręczni - wybierzcie gołą żarówkę
  • Jeśli oczekują Państwo najwyższej jakości projekcji, bez kompromisu, wybierzcie lampę oryginalną.
  • Jeśli szukają Państwo najtańszej lampy do projektora a jakość projekcji i solidność lampy nie jest dla Państwa priorytetem, kupcie kompatybilny wariant lampy.
  • Korzystnym kompromisem jest lampa generyczna (lub Lampa Diamond). Oferuje tę samą jakość co oryginał za lepszą cenę.

Łatwa wymiana dla każdego

Zazwyczaj wystarczy poluzować kilka śrubek, wyjąć cały lampowy moduł i w jego miejsce zamontować nowy.Mogą Państwo wybrać spośród 3 wariantów lamp - generyczne, diamond lub kompatybilne.

WIDEO - wymiana lampy z modułem

Bardziej skomplikowana wymiana, tylko dla manualnie zręcznych

Montaż gołej żarówki do poprzedniego modułu jest trudniejszy niż wymiana kompletnego modułu z lampą.Mogą Państwo wybrać między dwoma wariantami lamp bez modułu - oryginalną bądź zamiennikiem.

WIDEO - wymiana gołej lampy bez modułu

Warianty lampy bez modułu

[1]Jeżeli jesteś zarejestrowany jako podatnik VAT-EU i przy zamówieniu podasz swój numer EU NIP, od ceny produktu zostanie odliczony VAT.

Jak dokonać wymiany lampy w projektorze EPSON

Z widea poniżej dowiedzą się Państwo jak prawidłowo wymontować poprzednią lampę z projektora EPSON i jak na jej miejsce właściwie zamontować nową lampę.

Pokaż wideo - wymiana lampy bez modułu

Jeśli wystąpiły problemy z jakością wydruku, należy porównać je z przedstawionymi na poniższych ilustracjach. Kliknij podpis pod ilustracją, która najbardziej przypomina otrzymany wydruk.

Poziome pasy

Upewnij się, że w podajniku arkuszy papier załadowano stroną przeznaczoną do drukowania skierowaną do góry.

Uruchom program narzędziowy Head Cleaning (Czyszczenie głowicy), aby wyczyścić zatkane dysze tuszu.
Patrz sekcja Czyszczenie głowicy drukującej

Pojemnik z tuszem należy wykorzystać w ciągu sześciu miesięcy od otworzenia próżniowego opakowania.

Staraj się używać oryginalnych pojemników z tuszem firmy Epson.

Sprawdź stan pojemnika z tuszem, korzystając z programu EPSON Status Monitor 3 (Windows) lub EPSON StatusMonitor (Mac OS X). com/onlineguides/pl/bx300fseries/html/ink_1. htm#s-00800-00100">Sprawdzanie stanu pojemnika z tuszem
Jeśli wykres wskazuje na niski poziom tuszu lub jego brak, wymień odpowiedni pojemnik z tuszem. com/onlineguides/pl/bx300fseries/html/ink_4. htm#s-00800-00400">Wymiana pustego pojemnika z tuszem

Upewnij się, że wybrane w sterowniku drukarki ustawienie opcji Paper Type (Typ papieru) jest odpowiednie dla papieru załadowanego do drukarki. com/onlineguides/pl/bx300fseries/html/paper_4. htm#s-00400-00500">Wybieranie odpowiedniego rodzaju papieruBrak wyrównania w pionie lub pasy

Uruchom program narzędziowy Print Head Alignment (Wyrównanie głowicy drukującej). com/onlineguides/pl/bx300fseries/html/maint_3. htm#s-00900-00300">Wyrównywanie głowicy drukującej

Wyczyść pole wyboru High Speed (Duża szybkość) w oknie Advanced (Zaawansowane) w sterowniku drukarki (Windows). Szczegółowe informacje zawiera pomoc online.

Nieprawidłowe lub brakujące kolory

W systemie Windows wyłącz ustawienie Black Ink Only (Tylko czarny tusz) w oknie Main (Główne) lub Advanced (Zaawansowane) sterownika drukarki.
W systemie Mac OS X zmień ustawienie Color (Kolor) na Color (Kolor) w opcji Print Settings w oknie dialogowym Print (Drukuj) sterownika drukarki.
Szczegółowe informacje można znaleźć w pomocy elektronicznej sterownika drukarki.

Dostosuj ustawienia kolorów w aplikacji lub w ustawieniach sterownika drukarki.
W systemie Windows sprawdź okno Advanced (Zaawansowane).
W systemie Mac OS X sprawdź okno dialogowe Print Settings w oknie dialogowym Print (Drukuj).


Jeśli obraz wskazuje na niski poziom tuszu lub jego brak, wymień odpowiedni pojemnik z tuszem.

Jeśli pojemniki z tuszem właśnie wymieniono, upewnij się, że nie upłynął termin ważności podany na opakowaniu. Jeśli drukarka nie była używana przez dłuższy czas, wymień pojemniki z tuszem. com/onlineguides/pl/bx300fseries/html/ink_5. htm#s-00800-00500">Wymiana pojemnika z tuszem przed jego wyczerpaniemPoplamiony lub rozmazany wydruk

Używaj tylko papieru zalecanego przez firmę Epson.
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat specjalnych nośników firmy Epson, kliknij kartę Dodatek w prawym górnym rogu okna przewodnika użytkownika, a następnie kliknij Informacje o urządzeniu, Tusz i papier.

Upewnij się, że drukarka stoi na płaskiej, stabilnej powierzchni, która jest większa od podstawy urządzenia. Drukarka nie będzie działać poprawnie, jeśli będzie przechylona.

Upewnij się, że papier nie jest uszkodzony, brudny lub zbyt stary.

Upewnij się, że papier jest suchy i że załadowany jest stroną przeznaczoną do drukowania skierowaną do góry.

Jeśli papier jest zawinięty w kierunku strony do drukowania, należy go wyprostować lub wywinąć lekko w drugą stronę.

Każdy arkusz wyjmij z tacy wyjściowej bezpośrednio po jego wydrukowaniu.

W przypadku drukowania na błyszczącym nośniku umieść pod stosem wydruków arkusz podtrzymujący (lub arkusz zwykłego papieru) albo wkładaj arkusze papieru pojedynczo.

Nie dotykaj ani nie dopuść do zetknięcia jakichkolwiek przedmiotów z zadrukowaną stroną papieru z błyszczącym wykończeniem. Aby uniknąć problemów z wydrukami, postępuj zgodnie z instrukcjami dla danego papieru.

Informacje dla użytkownika Epson 826wh

Bezpośredni link do pobrania Informacje dla użytkownika Epson 826wh

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacje dla użytkownika Epson 826wh