Instrukcja regulacji Asus Rs704d E6 Ps8

Instrukcja regulacji Asus RS704D-E6/PS8 jest dołączona do zestawu serwera Asus RS704D-E6/PS8 i zawiera informacje na temat instalacji i konfiguracji serwera. Instrukcja obejmuje różne opcje regulacji serwera, takie jak konfiguracja portów, konfiguracja sieci, konfiguracja RAID, konfiguracja dysku twardego, ustawienia BIOS, ustawienia systemu operacyjnego itp. Instrukcja regulacji Asus RS704D-E6/PS8 zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące wymiany podzespołów, naprawy lub konserwacji serwera. Instrukcja regulacji Asus RS704D-E6/PS8 zawiera również informacje na temat zgodności z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows, Linux, Solaris i Mac OS X. Instrukcja regulacji Asus RS704D-E6/PS8 jest przydatna dla wszystkich użytkowników serwera Asus RS704D-E6/PS8, ponieważ zawiera informacje, które pomogą im w instalacji i konfiguracji serwera oraz w utrzymaniu go w dobrym stanie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja regulacji Asus Rs704d E6 Ps8

Podwójne węzły z niezależnym zasilaniem zamknięte w serwerze 1U

Faktyczne dwa węzły zamknięte w obudowie 1U, z dwoma niezależnymi zasilaczami
RS700D-E6/PS8 został zaprojektowany jako podwójny, dwuprocesorowy system w obudowie 1U działający jako dwa, niezależne węzły, dla spełnienia wymagań klientów żądających wysokiej mocy zajmującej małą przestrzeń. W odróżnieniu od innych rozwiązań, RS700D-E6/PS8 posiada dwa, niezależne zasilacze zwiększające dostępność serwera i pozwalające na indywidualną konserwację każdego z węzłów – jeśli nawet jeden z modułów zasilania zawiedzie, system będzie pracował korzystając z drugiego.

Ekstremalna efektywność zasilania systemu
Podążając za dzisiejszymi trendami wychodzącymi na przeciw efektywności wykorzystania energii, RS700D-E6/PS8 został wyposażony w unikalną technologię ASUS EPU, która inteligentnie dobiera ustawienia zasilania dla uzyskania najlepszego systemu zarządzania energią. Dwa zasilacze o współczynniku 80+ to dalsza oszczędność zużywanej energii oraz redukcja wydzielanego ciepła.

Perfekcyjny projekt zatok dyskowych
RS700D-E6/PS8 posiada 4 zatoki przeznaczone na 2. 5” dyski twarde dla każdego z węzłów, co daje razem 8 zatok w obudowie 1U. Dzięki temu, serwer ten może obsłużyć znaczną powierzchnię pamięci masowej, a wbudowane wsparcie dla macierzy RAID zwiększy bezpieczeństwo danych w niej przechowywanych. Opcjonalna zestaw rozszerzający PIKE sprawia zaś, że serwer zyskuje sprzętową obsługę nowych standardów RAID jeszcze lepiej chroniących dane.

Komponenty wysokiej jakości gwarantują niezawodność systemu
6-fazowy system zasilania ASUS obsługujący 95W procesory oraz 3-fazowy podsystem zasilania pamięci umożliwiają efektywną redukcję tętnienia prądu wejściowego oraz pulsacji napięcia wyjściowego, dzięki czemu procesor wraz z modułem zasilania są chronione przed możliwymi uszkodzeniami podczas pracy z wykorzystaniem maksimum mocy.

RS700D-E6/PS8 został zbudowany z wykorzystaniem 100% japońskich, ultra-trwałych kondensatorów z przewodzącym polimerem (5000godz. ), które mogą pracować 57 lat w temperaturze 65°C.

Zaprojektowany z myślą o wirtualizacji
Wirtualizacja to centralne zarządzanie, redukcja zużycia energii oraz kosztów chłodzenia i zarządzania ponoszonych przez użytkowników serwera. RS700D-E6/PS8 nadaje się idealnie do wykorzystania w wirtualizacji, co zostało potwierdzone certyfikatem VMWare. Pionowe złącze USB płyty głównej zostało zaprojektowane w celu użycia zintegrowanego hyperwizora (ang. hypervisor) pozwalając na wykorzystanie pełni zasobów systemowych oraz na redukcję kosztów IT i TCO (całkowite koszty posiadania i użytkowania, ang. Total Cost of Ownership).

Możliwość natywnej obsługi ogromu pamięci DDR3, oddzielne moduły zasilania dla każdego z węzłów oraz zastosowanie najnowszych technologii i rozwiązań sprawia, że RS700D-E6/PS8 posiada wyposażenie idealnie dopasowane do wypełnienia wszystkich zadań stawianych przed urządzeniami HPC (ang. High-Performance Computing).

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Laptopy ASUS

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Laptopy ASUS.
Mamy 573 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 572 produktów ASUS w kategorii Laptopy.

  • 7
  • adefgiknpqrstuxyz

Dwa niezależne węzły i zintegrowana technologia Infiniteband

Dwa węzły w jednej jednostce z dwoma niezależnymi systemami zasilania

RS704D w jednej jednostce posiada dwa węzły, a każdy z nich stanowi niezależną platformę obliczeniową z dwoma procesorami. Zupełnie inny, niż inne rozwiązania dostępne na rynku, RS704D posiada dwa niezależne systemy zasilania, dzięki czemu nawet, jeśli jeden zasilacz ulegnie awarii, system wciąż działa.

Wbudowany Infiniband

Rozwiązanie pozwalające na osiągniecie przepustowości do 40Gb/s zapewnia niezwykle niską latencję i doskonałą łączność niezbędną dla centrów danych, chmur obliczeniowych i środowisk wbudowanych.

Kilka rozwiązań PIKE o różnym zastosowaniu

Dzięki różnym opcjom PIKE zapewniającym urządzenia magazynujące o małych rozmiarach, można w szybki sposób uzyskać bezpośrednie ulepszenia SAS RAID. ASUS PIKE dodatkowo zapewnia użytkownikom różne rozwiązania I/O oraz funkcje RAID. W zależności od zastosowania, użytkownicy mają do wyboru PIKE 1064E, PIKE 1068E, PIKE 1078 i PIKE 6480.

Ekstremalna wydajność energetyczna systemu

Przy współczesnych trendach zwiększania oszczędności energii, RS704D wyposażono w ekskluzywną technologię EPU firmy ASUS, która w sposób inteligentny tak dostosowuje wszystkie ustawienia, aby zapewnić jak najlepsze zarządzanie energią elektryczną. Dwa moduły 80+ PSU zapewniają dodatkową oszczędność energii i zwiększają rozpraszanie ciepła.

Doskonałe rozwiązanie zatok dyskowych

RS704D posiada 4 zatoki na dyski 2. 5” na każdy węzeł, w sumie obsługując 8 dysków twardych, które zapewniają użytkownikom dużą pojemność i zintegrowane funkcje RAID. Z opcjonalnym zestawem PIKE serwer daje jeszcze więcej możliwości związanych z technologią RAID, zapewniając niezawodną ochronę danych.

Wysokiej jakości komponenty zapewniające dużą niezawodność systemu

Opracowane przez firmę ASUS 6-fazowe zasilanie procesora i 3-fazowe zasilanie pamięci pozwala na obsługę procesorów 95W i zmniejsza tętnienia prądu wchodzącego i wychodzącego, dzięki czemu procesory i zasilacze są chronione przed przepięciami.

W RS704D wykorzystano wykonane w Japonii kondensatory polimerowe o żywotności 5000h, które mogą działać nawet przez 57 lat.

Stworzony dla wirtualizacji

Wirtualizacja zapewnia scentralizowane zarządzanie, obniża zużycie energii i koszty chłodzenia oraz ułatwia obsługę. RS704D może korzystać doskonałych aplikacji certyfikowanych przez VMWare. Znajdujące się na płycie pionowe złącze USB umożliwia łatwiejsze wdrożenie, pozwala na pełne wykorzystanie zasobów zmniejszając koszty TCO i IT.

Dzięki bezpośredniej obsłudze dużej pamięci DDR3, osobnym systemom zasilania dla każdego węzła i najnowszym technologiom, RS704D jest idealnie wyposażony do korzystania z najwyższej jakości aplikacji HPC. Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy o kontakt z dostawcą w celu uzyskania dokładnych ofert. Produkty mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.

Instrukcja regulacji Asus Rs704d E6 Ps8

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja regulacji Asus Rs704d E6 Ps8

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja regulacji Asus Rs704d E6 Ps8