Podręcznik instalacji oprogramowania Electrolux Ewb 75110 W

Instalacja oprogramowania Electrolux Ewb 75110 W jest prosta i szybka. Aby rozpocząć proces instalacji, należy najpierw pobrać plik instalacyjny i zapisać go na swoim komputerze. Następnie należy uruchomić plik instalacyjny i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Komputer może wyświetlić różne okna dialogowe, gdzie będzie trzeba wybrać odpowiednie opcje. Po zakończeniu instalacji należy uruchomić program z menu Start lub z folderu Programy. Po uruchomieniu programu należy wykonać wszystkie niezbędne konfiguracje, aby program działał poprawnie.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji oprogramowania Electrolux Ewb 75110 W

Promocja!

Kup wybrany sprzęt dużego AGD,
a my zapłacimy Twoje rachunki.

Dowiedz się więcej

Zaoszczędź nawet 25% na wybranym sprzęcie AGD.

Zasady promocji

i drugi wybrany produkt.

ODBIERZ robot planetarny w prezencie.

Sprawdź szczegóły promocji

Szuflada UniversalDose

Umożliwia umieszczenie każdego rodzaju detergentu, również kapsułki.

Przełam schemat

Dowiedz się więcej

Wejdź do wirtualnej kuchni Electrolux!

Poznaj pełną gamę urządzeń do Twojej nowej kuchni.

Promocje

Weź udział w naszych promocjach

Promocje na wybrane produkty. Nasz upominek dla Ciebie. pl/mypages/register-a-product/" data-gtm-id="pap____promotions-and-offers">Zarejestruj produktOdbierz kod rabatowy

Rejestrując urządzenie Electrolux możesz otrzymać kod rabatowy. pl/vacuums-home-comfort/air-comfort/air-purifiers/? page=1" data-gtm-id="pap____the-air-purifier-pure-a9, -against-pollen">Oczyszczacze powietrza Pure A9

Uwolnij dom od smogu i zanieczyszczeń.

Szukasz części zamiennych i akcesoriów?

Sprawdż naszą ofertę. pl/support/onboarding-steam-ovens/" data-gtm-id="pap____discover-the-world-of-steam">Odkryj świat pary800 FlexiBridge® + eXTractorWolność w kuchni – uwolnij przestrzeń bez ograniczeń

Zainstaluj wyciąg w dowolnym miejscu — nie ma konieczności montowania okapu wiszącego nad płytą.

Poznaj naszą ofertę

Piekarniki

Pralki

Płyty do zabudowy

Zmywarki

Odkurzacze tradycyjne workowe

Suszarki

Okapy

Lodówki

Pralko-suszarki

Oczyszczacze powietrza

Odkurzacze bezprzewodowe

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych... PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!!!

Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz – pobierz ją teraz. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy AEG-ELECTROLUX EWT1016. Mamy nadzieję, że instrukcja firmy AEG-ELECTROLUX EWT1016 będzie przydatna.

Lastmanuals pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla AEG-ELECTROLUX EWT1016


Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika AEG-ELECTROLUX EWT1016

Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

[... ] Przed czyszczeniem lub konserwacj¹ pralki naley wyj¹wtyczkêprzewoduzasilaj¹cegozgniazdka. Woda pozostaj¹ca w wêach zostanie w ten sposób usuniêta. [... ] Jeeli nie mona zmieni programu, na wywietlaczu pojawi siê wskazanie,, Err" (bl¹d) i odpowiednie wskaniki bêd¹ pulsowaly przez kilka sekund. Jeeli jednak zmiana jest konieczna, naley skasowaprogram(patrzponiszyrozdzial). Program Rodzajbielizny Ciêar bielizny Moliwe funkcje Temperatura °C Bawelna (Cotton) Biale lub kolorowe tkaniny bawelniane, np. Przed przyst¹pieniem do prania odziey naley j¹ posortowa na tkaniny, które nie musz¹ by traktowane ze szczególn¹ ostronoci¹ i mona je podda normalnemu praniu i wirowaniu oraz na tkaniny delikatne, wedlug wskazówek producenta na metkach. W przypadku prania jednoczenie tkanin o rónych wymaganiach, naley zawsze wybra program wlaciwy dla najdelikatniejszej tkaniny. Przestrzega wskazówek umieszczonych na opakowaniu rodków pior¹cych podanych przez producenta oraz zalece umieszczonych w instrukcji obslugiwrozdzialach2. Proszkidopraniamonastosowawnormalnysposób; plynnedetergentywodpowiedniejproporcjinaleywla bezporednio do bêbna lub komory w pojemniku na rodki pior¹ce tu przed rozpoczêciem programu. Rodkipior¹cewtabletkachnaleywloydokomory praniazasadniczegowpojemnikunarodkipior¹ce Ilo rodków pior¹cych uzaleniona jest od rozmiaru wsadu bielizny, stopnia twardoci wody oraz poziomu zabrudzeniaodziey. Informacjê na temat stopnia twardoci wody mona uzyskawlokalnymzakladziewodoci¹gowym. Pojemno bêbna jest uzaleniona od rodzaju tkaniny, która ma by uprana. ] Po instalacji pralki naley upewni siê, e nie stoi Jeeli pralka stoi na podlodze z wykladzin¹ naley upewnisiê, eotworywentylacyjnewdolnejczêci pralkiniezostalyzakryte. Instalacja pralki musi by dokonana zgodnie z obowi¹zuj¹cymiwkrajuprzepisamiinormami. ]


WARUNKI NA KTÓRYCH POBIERASZ INSTRUKCJĘ FIRMY AEG-ELECTROLUX EWT1016

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych...
W żadnym wypadku Lastmanuals nie ponosi odpowiedzialności za to, że dokument którego poszukujesz jest niedostępny, niepełny, w innym języku niż Twój albo jeśli model lub język nie pokrywają się z opisem. Lastmanuals, w takim przypadku, nie oferuje usługi tłumaczenia.

Kliknij na „Pobierz instrukcję” na końcu tej umowy, jeśli akceptujesz jej warunki, wtedy rozpocznie się pobieranie instrukcji produktu firmy AEG-ELECTROLUX EWT1016.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

bodzior 11 Apr 2020 17:22 759

 • #1Level 16  

  #1

  Poszukuję oprogramowania do interfejsu Electrolux AMI v3

 • Helpful post

  #2mrhari

  VIP Meritorious for electroda. pl  #2

  Nie odpowiadam na pw dotyczące porad serwisowych.
  Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  The rotation of the Earth really makes my day.

 • #3Robo-technical

  Home appliances specialist  #3

  Zdradzi ktoś do czego służy ten interfejs?

 • #4kecajk49Level 34  #4

  Do wszelkich prac z modułami wszelkimi Electrolux'ów.
  Wesołych Świąt

 • #5#5

  @kecajk49 Wielkie dzięki

  mrhari wrote:
  Ale programu się chyba nie pobierze z tej strony? W dziale download trzeba wprowadzić login i hasło. Ale jak je zdobyć? Gdzie się zarejestrować? Mam na myśli serwisy nieautoryzowane.

  Przepraszam kolegę Bodziora że się wpieprzyłem w jego temat ale mnie po prostu zaciekawił

 • #6#6

  Jakiś soft jest na tej stronie z której wziąłem ten plik, jest tam kilka wersji i nawet jest coś za FREE, ale sami zobaczcie.
  Kluczy to chyba nie rozdają za darmo bo by się dopiero działo.
  Można spodziewać się możliwości wymiany softu ale bez kluczyków to nie da rady, zajrzyjcie sami i zobaczcie co tam jest.
  Nie ściągałem bo jak nie mam AMI to po co, ale jeśli ktoś ma ten moduł to warto popatrzeć i uruchomić co nieco, bo bez modułu nie ruszy.
  W sumie to są elementy z 2012r a oni pewnie poszli dalej i na nas nie czekają!

 • #7Piotr2608

  Company Account
  Level 41  #7

  Aby ten interfejs zadziałał trzeba mieć przydzielony login i hasło Electrolux.
  Sam interfejs trzeba zarejestrować na koncie serwisowym. Electrolux wysyła aktywację programu
  i umożliwia aktualizację oprogramowania.
  Interfejs + ściągnięty plik z linku = działające demoBez konta Electrolux jest to po prostu bezużyteczna zabawka.

  Robo-technical wrote:

  Gdzie się zarejestrować? Mam na myśli serwisy nieautoryzowane.

  Nie ma takiej opcji. Przykro mi.

 • #8#8

  Na szczęście nie wszystko do naprawienia wymaga grzebania w oprogramowaniu, i to jest ta radosna wiadomość dla naprawiaczy.

 • #9#9

  No w ogóle to opornie idzie instalacja tego programu, w wolnej chwili się tym jeszcze pobawię.
  Widać że Electrolux bardzo dba o swoich serwisantów. Szkoda bo interfejs jest z różnymi końcówkami i płyty takie się trafiają może coś by się uratowało.Mam taki do Candy tylko jako samodzielne urządzenie i mogę nim wszystko zrobić, czyta błędy i wymienia wsad z pamięci.

Podręcznik instalacji oprogramowania Electrolux Ewb 75110 W

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji oprogramowania Electrolux Ewb 75110 W

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji oprogramowania Electrolux Ewb 75110 W