Podręcznik oryginalny Asus Zc554kl

Asus ZC554KL to oryginalny podręcznik opisujący komputer przenośny firmy Asus. Ten przenośny komputer oferuje wyjątkową wydajność w połączeniu z niezawodnym działaniem. Urządzenie ma wyjątkową wytrzymałość, dzięki czemu może być używane w trudnych warunkach. Ekran laptopa ma rozdzielczość Full HD, co zapewnia wyraźny obraz. Głośniki są wystarczająco głośne, aby cieszyć się muzyką, filmami i grą. Podręcznik Asus ZC554KL zawiera wszystkie informacje, które użytkownik potrzebuje do korzystania z laptopa. Zawiera wskazówki dotyczące konfiguracji, instalacji i konserwacji. Instrukcje dotyczące bezpiecznego korzystania z laptopa i informacje o gwarancji są również dostępne w podręczniku.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik oryginalny Asus Zc554kl

Dane Techniczne:

 • Wejście: AC 100-240V, 50/60Hz
 • Wyjście: 5V 5. 2V 5. 35V 6V / 1. 5A 1. 8A 2A 2. 1A 3A 10W
 • Wtyk: Micro USB
 • Rodzaj wtyczki: Europa
 • Kolor: Czarny
 • Stan: Nowy
 • Gwarancja: 12 Miesięcy

W Komplecie:

 • 1 x Zasilanie ze złączem
 • 1 x Kabel zasilający micro USB
 • Kod produktu: PLPA-Chicony-5. 35v-2A-micro-2044
 • 187 Sztuk w magazynie
 • Producent: Asus

 • Zasady wysyłki

  • Opłaty za wysyłkę i obsługę są bezpłatne. Nasze stawki pocztowe obejmują koszty wysyłki, opłaty manipulacyjne i wysokiej jakości opakowania, które są naliczane na podstawie wagi i wielkości towaru, miejsca dostawy i jego wartość detaliczna.
  • Przedmioty wysyłane są za pośrednictwem USPS, UPS, Royal Mail i Hongkong Post Air. Zamówienia złożone w sobotę i niedzielę zostaną wysłane w następny poniedziałek. Twoje zamówienie zostanie dostarczone na adres wysyłki w ciągu 5 do 12 dni roboczych po wysłaniu. (Uwaga: dni robocze są od poniedziałku do piątku. Z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt państwowych). Jeśli zamówionych produktów nie ma na stanie, skontaktujemy się z Tobą przez e-mail lub telefon.
  • Wszystkie elementy zostaną wysłane w ciągu 1 do 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
  • Wysyłamy do WorldWide.
  • Bardzo łatwo jest sprawdzić status swojego zamówienia i zlokalizować paczkę podczas transportu, ponieważ wiadomość e-mail z numerem śledzenia zostanie wysłana na Twój adres e-mail po wysłaniu zamówienia. Numer przesyłki zostanie wysłany kupującemu po wysłaniu zamówionego przedmiotu.
  • Upewnij się, że adres wysyłki jest poprawny i możliwy do dostarczenia. jeśli chcesz zmienić adres, napisz do nas na czas. Nie ponosimy odpowiedzialności za niewłaściwy lub niemożliwy do dostarczenia adres.
  • Opcje płatności

   • Akceptujemy płatności kartą kredytową za pośrednictwem PayPal, P24, Payu lub Dotpay.
   • Proszę podać numer telefonu i dokładny adres u nas po dokonaniu płatności za pośrednictwem systemu PayPal. Numer telefonu i dokładny adres są bardzo ważne dla przyspieszenia dostawy.
   • Nie ma podatku od sprzedaży dla żadnych zamówień (bez wartości handlowej).
   • Gwarancja bezpieczeństwa
    Zakupy u nas są bezpieczne. Żaden z naszych klientów nigdy nie zgłosił oszukańczego użycia swoich kart kredytowych w wyniku zakupów u nas. Możesz być pewien, że informacje, które nam przekazujesz, są poufne. Nie sprzedajemy, nie wynajmujemy ani nie udostępniamy informacji o naszych klientach innym stronom.
   • Zwrot środków
    Po wydaniu bankowi autoryzacji zwrotu środków, na wyciągu klienta pojawi się kredyt w ciągu jednego lub dwóch cykli rozliczeniowych, w zależności od czasu wymaganego przez bank wydający kartę na przetworzenie takiej transakcji. Kredyt zostanie wydany na częściowy koszt, podatek i wysyłkę, pomniejszone o wszelkie opłaty za uzupełnienie zapasów (w stosownych przypadkach). Koszty wysyłki nie zostaną zwrócone we wszystkich przypadkach. Zwroty będą dokonywane przy użyciu tej samej metody płatności, co w przypadku oryginalnego zamówienia. Zwroty za pomocą karty kredytowej będą dokonywane tylko na tę samą kartę, na której użyto pierwotnego zakupu.

  Gwarantujemy, że produkty sprzedawane na naszej stronie internetowej, inne niż wyraźnie określone, są w 100% nowe i wolne od wad materiałowych i produkcyjnych. Nasze szczegółowe zasady dotyczące nakazów są następujące:

  1. Gwarantujemy nasze produkty przez 1 rok w normalnym, niekomercyjnym użyciu. W ciągu pierwszych dziewięćdziesięciu (90) dni od daty zakupu naprawimy lub wymienimy każdy wadliwy produkt.

  2. Po upływie dziewięćdziesięciu (90) dni i do jednego (1) roku od zakupu, pod warunkiem kontroli, naprawimy wadliwy akumulator lub wymienimy go na nowy lub odnowiony. Do zwrotu musi być dołączony numer autoryzacji zwrotu towaru (RMA), który należy wydać na żądanie i musi zostać wysłany z góry. Rabat za wysyłkę zostanie przedłużony na klienta w przypadku potwierdzenia wady materiałowej lub wykonania.

  3. Okres gwarancji wynosi rok od daty zakupu. Element zamienny, jeśli zostanie wysłany, nie uruchamia się ponownie ani w żaden sposób nie przedłuża okresu gwarancji.

  4. W przypadku akumulatorów lub produktów związanych z akumulatorami zmniejszenie pojemności ogniw w miarę regularnego użytkowania jest normalne i nie świadczy o usterce. Akumulator, który zachowuje osiemdziesiąt procent (80%) swojej pierwotnej pojemności po dwunastu miesiącach, jest uważany za normalny.

  5. W przypadku pakietu baterii lub produktów związanych z baterią gwarancja traci ważność, jeśli pakiet baterii został niewłaściwie naładowany, zainstalowany lub niewłaściwie używany w jakikolwiek sposób, lub jeśli etykieta i / lub etykieta gwarancyjna z kodem kreskowym została usunięta lub naruszona.

  6. W stosownych przypadkach do wszystkich wniosków o zwrot gwarancji należy dołączyć dowód zakupu i należy je złożyć za pośrednictwem sprzedawcy lub punktu sprzedaży, w którym pakiet akumulatorów został pierwotnie zakupiony.

  7. Jeśli zmienisz zdanie i chcesz zwrócić produkt w celu uzyskania zwrotu pieniędzy, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta i uzyskać numer autoryzacji zwrotu towaru (RMA) w ciągu piętnastu (15) dni od zakupu. Zwrot w ciągu trzydziestu (30) dni od zakupu może być do wymiany, kredytu lub zwrotu według naszego uznania. Produkt zwracany w celu zwrotu lub wymiany musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu, musi być kompletny i nieuszkodzony. Klient jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwracanych przedmiotów. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy ubezpieczenie przesyłki zwrotnej przed utratą lub uszkodzeniem oraz skorzystanie z usług spedytora, który może dostarczyć dowód dostawy. Naszą zasadą zwrotu jest zwrot ceny zakupu (nie licząc wysyłki i obsługi).

  8. Niniejsza gwarancja nie obejmuje urządzeń, takich jak komputery lub aparaty, które są zasilane przez nasze zestawy akumulatorów. Nie ponosimy odpowiedzialności za niewłaściwe użycie naszych produktów.

  Ogólne zasady zamawiania

  Otrzymanie od nas potwierdzenia zamówienia nie oznacza naszej akceptacji zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia lub odrzucenia zamówienia w dowolnym momencie po otrzymaniu zamówienia z dowolnego powodu. Jeśli Twoja karta kredytowa została już obciążona za zakup, a twoje zamówienie zostało anulowane, niezwłocznie wydamy kredyt na kwotę obciążającą kartę kredytową użytą w zamówieniu. Niektóre złożone zamówienia muszą uzyskać naszą wstępną akceptację z akceptowalną metodą płatności, ustaloną przez nasz dział rozliczeń. Możemy wymagać dodatkowych weryfikacji lub informacji przed przetwarzaniem i wysyłką jakichkolwiek zamówień.

  Ogólne zasady zwrotu

  Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom 100% satysfakcji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami natychmiast przez telefon lub e -mail i mieć pod ręką fakturę. Postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem. Jeśli zwrócisz nam produkt (y) w ciągu 15 dni, zwrócimy Ci pełną cenę produktu (koszty wysyłki nie zostaną zwrócone, chyba że zostanie udowodnione, że zwrot jest wynikiem naszego błędu). Przed zwrotem produktu wyślij do nas wiadomość e-mail z prośbą o RMA i wypełnij instrukcje, jak wysłać produkt (y) z powrotem do nas. Zobacz „procedury RMA” poniżej. Wszystkie zwroty mają charakter wyłącznie kredytowy i muszą zostać dokonane w ciągu piętnastu (15) dni od daty wystawienia faktury. Zastrzegamy sobie prawo do pobrania dwudziestopięcioprocentowej (25%) opłaty za uzupełnienie zapasów.

  Klient jest zobowiązany do zapłaty za przesyłkę zwrotną i dołożenia należytej staranności, aby zabezpieczyć się przed uszkodzeniem podczas transportu, jeśli chcesz zwrócić produkt z jakiegokolwiek powodu.

  Procedury zwrotu autoryzacji towaru (RMA)

  1. Uzyskaj numer autoryzacji zwrotu towaru (RMA): Wszystkie zwroty muszą mieć RMA do przetworzenia. skontaktuj się z nami , aby uzyskać zgodę, a także RMA. RMA są ważne tylko przez trzydzieści (30) dni (data stempla pocztowego lub przewoźnik wysłany do 30 dnia). Dołącz RMA na zewnętrznej stronie opakowania: Powinien być wyraźnie widoczny na etykiecie zwrotnej przesyłki. Paczki bez RMA nie będą akceptowane. Wysyłka w ciągu trzydziestu (30) dni: Produkty muszą zostać zwrócone w ciągu trzydziestu (30) dni po wystawieniu RMA. Paczki otrzymane po 30 dniu nie będą akceptowane i zostaną zwrócone klientowi. Zapakuj w oryginalne opakowanie: w załączeniu wszystko, co pierwotnie otrzymano, w tym wszystkie instrukcje i powiązane materiały. Umieść zapakowany produkt w ochronnym pudełku zewnętrznym. Musimy otrzymać wszystkie oryginalne produkty w celu przetworzenia zwrotu lub wymiany. Nie ponosimy odpowiedzialności za produkty uszkodzone z powodu złego opakowania, uszkodzonego opakowania lub zagubionych przesyłek. Produkty muszą zostać zwrócone w 100% kompletne, w tym wszystkie elementy, oryginalne pudełka i materiały opakowaniowe, instrukcje, puste karty gwarancyjne i inne akcesoria dostarczone przez producenta.

  POLECAMY

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1606 Pojemność baterii: 3000mAh Granica napięcia: 4. 4VKompatybilny z: ASUS Zenfone 3 Laser ZC551KL 5. 5 Z01BDB Z01BDA Z01BD Z01BDC Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczy Uwaga:Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i...

  Pojemność:5600mAhTylko dla ASUS ZenFone 2 ZenFone2 laserowe Selfie ZE551KL ZE601KL ZE550KL ZD551KL...

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1707 Pojemność baterii: 4040 mAh Granica napięcia: 4. 4 VKompatybilny z: lub ASUS Zenfone Max M1 ZB555KL X00PD Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczy Uwaga:Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przekaż nam pozytywne opinie. Twoje wsparci...

  Sp EcificationsUwagi: istnieją 2 style C11P1603, proszę potwierdzić, jaka pojemność baterii przedSkładając zamówienie, jest to bateria 2870 mAh. Typ baterii: C11P1603 Pojemność baterii: 2870 mAh Granica napięcia: 4. 4 VKompatybilny z: ASUS Zenfone 3 Zenfone3 ZS550 M630 Deluxe 5. 7 cal Z016D ZS570KL Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczy Wskaz...

  Sp Ecifications Typ baterii: B11P1602 Pojemność baterii: 2600 mAh Granica napięcia: 4. 4 VKompatybilny z: dla ASUS Zenfone Go ZB500KL X00AD X00ADC Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczy Uwaga:Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przekaż...

  Sprzedawca obietnica dwa Rok Warran Ty Proszę tel L z nami W przypadku Y p Jakość Pro Blem Będzie Być Ponownie Pl Acement n Dla kupującego FreLOSONCOER C11P1701 4200mAh bateria o dużej pojemności do baterii telefonu komórkowego Asus Zenfone 4 Pro ZS551KL...

  C11P1611 bateria 4130mAh dla asus Zenfone 3 Max Z3 MAX ZC520TL PegASUS 3 X008 X008D Z01B telefon + dostawa do domu...

  Dane techniczne: Typ baterii: C11P1404/B11P1415 Pojemność baterii: 1600mAh Granica napięcia: 4. 35VKompatybilny z: ASUS ZenFone 4 A400CG ZenFone Go 4. 5 ZC451TG Z00SD Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług...

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1508 Pojemność baterii: 5000 mAh Granica napięcia: 4. 3 VKompatybilny z: dla ASUS Zenfone max 5000Z C550KL ZC550KL Z010AD Z010DD Z010D Z010DA Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczy Uwaga:Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych p...

  Sp Ecifications: Typ baterii: C11P1608 Pojemność baterii: 3300mAh Granica napięcia: 3. 85VKompatybilny z: ASUS Zenfone AR ZS571KL A002 A002A Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczy Uwaga:Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przekaż nam p...

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1507 Pojemność baterii: 2900mAh Granica napięcia: 4. 35VKompatybilny z: ASUS ZenFone Zoom ZX551 ZX550 ZX551ML Z00XSB Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przekaż nam...

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1806 Pojemność baterii: 4580mAh Granica napięcia: 4. 35V Kompatybilny z: ASUS ZenFone6 ZS630KL 4580mAh Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przekaż nam pozytywne opini...

  Oryginalny LOSONCOER 5600mAh C11P1501 bateria do Asus Zenfone 2 Laser ZE601KL bateria Selfie ZE550KL Z00LD Z011D ZD551KL ZE600KL...

  Sp EcificationsUwagi: istnieją 2 style C11P1603, proszę potwierdzić, jaka pojemność baterii najpierw przed złożeniem zamówienia, to jest bateria 3480 mAh. Typ baterii: C11P1603 Pojemność baterii:3480 mAh Granica napięcia: 4. 4 VKompatybilny z: ASUS zenfone 3 deluxe 5. 5 ZB690KL Z01FD ZS550KL Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczy Uwaga:Zadowol... 85VZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

  Sp Ecifications: Typ baterii: C11P1614 Pojemność baterii: 4850mAh/5000mAh Granica napięcia: 4. 35VKompatybilny z: ASUS ZenFone 3S MAX Dual SIM TD-LTE ZenFone Peg asus 3S ZC521TLA Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczy Uwaga:Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszy...

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1324 Pojemność baterii: 2050mAh Granica napięcia: 4. 35VKompatybilny z: ASUS ZenFone 5 A500G Z5 T00J ZENFONE5 A500CG A500KL A501CG Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług,...

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1403 Pojemność baterii: 1750mAh Granica napięcia: 4. 35V Kompatybilny z: Asus ZenFone4. 5 ZenFone 4. 5 A450 Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przekaż nam pozytywne op...

  Sp Ecifications: Typ baterii: C11P1616 Pojemność baterii: 2900mAh/3000mAh Granica napięcia: 4. 35V Kompatybilny z: ASUS ZenFone V V520KL A006 Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczy Uwaga:Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Twoje wsparcie j...

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1612 Pojemność baterii: 5000mAh Granica napięcia: 4. 4VKompatybilny z: Zenfone 4 Max pro plus ZC554KL X00ID 5. 5 Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczy Uwaga:Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przekaż n...

  Opis produktu: Numer modelu: Zgodny telefon: Dla Napięcie: 3. 85V Pojemność: 3000mAh Pakiet zawiera: 1X wysokiej jakości bateria do telefonu 1X narzędzia do naprawy...

  WIĘCEJ OD TEGO SPRZEDAWCY

  Sp Ecifications Typ baterii: EB-BN770ABY Pojemność baterii: 4500mAh Granica napięcia: 4. 4V Kompatybilny z: Samsung Galaxy Note10 Lite Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przekaż nam pozytywne opinie...

  Sp Ecifications Typ baterii: EB-BT330FBE/EB-BT330FBU Pojemność baterii: 4450mAh Granica napięcia: 4. 4V Kompatybilny z:Samsung Galaxy Tab 4 8. 0 T330 T331 T335 SM-T330 SM-T331 Kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i us�...

  Sp Ecifications Typ baterii: SP368487A 1S2P Pojemność baterii: 6100mAh Granica napięcia: 4. 4V Kompatybilny z: Samsung Galaxy Tab 8. 9 GT-P7300 P7310 P7320 Kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przekaż nam poz...

  Sp Ecifications Typ baterii: EB-BA515ABY Pojemność baterii: 4000mAh Granica napięcia: 4. 4VKompatybilny z: Samsung Galaxy A51 SM-A515 SM-A515F/DSM Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1901 Pojemność baterii: 6000mAh Granica napięcia: 4. 35V Kompatybilny z:ZS660KL I001DB bateria telefonu do telefonu ASUS ROG 2 Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, pr...

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1801 Pojemność baterii: 4000mAh Granica napięcia: 4. 35V Kompatybilny z:ZS600KL Z01QD bateria telefonu ASUS ROG 1 telefon do gier Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1511 Pojemność baterii: 2900mAh Granica napięcia: 4. 35V Kompatybilny z:Asus ZenFone 3 Ze552kl Z012da/e ZenFone 4 Selfie ZD553KL Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem., Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług,...

  Sp Ecifications Typ baterii: EB-BA217ABY Pojemność baterii: 5000mAh Granica napięcia: 4. 35V Kompatybilny z: Samsung Galaxy A21s Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Twoj...

  Sp Ecifications Typ baterii: HB532729ECW 46MM Pojemność baterii: 455mAh Granica napięcia: 4. 4VKompatybilny z: Huawei Watch GT2 GT 2 smartwatch 46MM Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

  Dane techniczne: Typ baterii: C11P1708 Baterii capacity3300mAh Granica napięcia: 4. 35V Kompatybilny z: ZE620KL Z01RD X00QD ZS620KL Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Twoje wsparcie jest dla nas najwięk...

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1505 Pojemność baterii: 3948mAh Granica napięcia: 4. 35VKompatybilny z: dotyczące swojej Asus ZenPad 8. 0 Z380KL Z380C Z380CX P022 P024 4000mAh Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produkt...

  Dane techniczne: Typ baterii: C11P1424 Pojemność baterii: 3000mAh Granica napięcia: 4. 35VKompatybilny z: Asus ZenFone 2 ZE551ML ZE550ML Z00AD Z00ADB Z00A Z008D Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, prz...

  Sp Ecifications Typ baterii: EB-BG570ABE Pojemność baterii: 2400 mAh Granica napięcia: 4. 35 VKompatybilny z: do edycji 2016 Samsung Galaxy On5 G5700 G5510 J5 Prime Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

  Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Twoje wsparcie jest dla nas największą motywacją. Jeśli coś nie jest wystarczająco dobre, miej nadzieję, że możesz skontaktować się z nami przed udzieleniem negatywnej opinii lub otwarciem jakichkolwiek...

  Dane techniczne: Typ baterii: C11P1601 Pojemność baterii: 2650mAh Granica napięcia: 4. 35VKompatybilny z: ASUS Zenfone 3 Zenfone3 ZE520KL Z017DA na żywo ZB501KL A007 Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usłu...

  Dane techniczne: Typ baterii: B11P1602 Pojemność baterii: 2600mAh Granica napięcia: 4. 35VKompatybilny z: Asus Zenfone Go 5 ZB500KL X00AD X00ADC X00ADA Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. 35VZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

  Sp Ecifications Typ baterii: C11P1506 Pojemność baterii: 2070mAh Granica napięcia: 4. 35VKompatybilny z: ASUS Live G500TG ZC500TG Z00VD ZenFone Go 5. 5 cala Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Z pewnością doceniamy twoją firmę i jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, przeka�...

  Sp Ecifications Typ baterii: EB-BG955ABE/ EB-BG955ABA Pojemność baterii: 3500mah Granica napięcia: 4. 4VKompatybilny z: Galaxy S8 Plus G955 G955F G955A G955T G955S G955P Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: pakiet zbiorczyZadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

  Centrum pobierania | Oficjalne Wsparcie | ASUS Polska

Podręcznik oryginalny Asus Zc554kl

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik oryginalny Asus Zc554kl

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik oryginalny Asus Zc554kl