Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Cab Hermes Q2r

Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Cab Hermes Q2r to kompletny podręcznik użytkowania i konserwacji dla Cab Hermes Q2r. Zawiera on wszystkie niezbędne informacje dotyczące konfiguracji, wykorzystania, naprawy i konserwacji tego modelu samolotu. Podręcznik zawiera istotne informacje dotyczące przepisów bezpieczeństwa, kontroli i regulacji technicznych, instrukcji dla pilota, dane techniczne, informacje na temat zarządzania systemami samolotu, wytyczne dotyczące kontroli i napraw, informacje na temat zarządzania i konserwacji systemów samolotu oraz wytyczne dotyczące użytkowania samolotu. Podręcznik pilota jest niezbędny do bezpiecznego i prawidłowego użytkowania samolotu Cab Hermes Q2r.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Cab Hermes Q2r

Szukasz specyfikacji technicznych lub informacji serwisowych? Chcesz poznać wskazówki dotyczące obsługi i serwisowania Twojego Chevroleta? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w instrukcji obsługi samochodu.

Aby otworzyć instrukcję w formacie PDF, należy użyć programu Adobe Acrobat Reader.

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych... PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!!!

Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz – pobierz ją teraz. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy PHILIPS SRU 3030. Mamy nadzieję, że instrukcja firmy PHILIPS SRU 3030 będzie przydatna.

Lastmanuals pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla PHILIPS SRU 3030


Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika PHILIPS SRU 3030

Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

[... ] Umie dwie baterie AAA w komorze baterii w sposób przedstawiony na rysunku. Pilot SRU 5130 moe uywa rónych sygnalów w przypadku kadej marki, a nawet w przypadku rónych modeli tej samej marki, dlatego zalecamy sprawdzi, czy urzdzenie reaguje na pilota. Moesz powtórzy te same czynnoci w przypadku innych urzdze (dekodera, odtwarzacza/nagrywarki DVD lub magnetowidu), którymi chcesz sterowa za pomoc pilota SRU 5130. [... ] Moesz powtórzy te same czynnoci w przypadku innych urzdze (dekodera, odtwarzacza/nagrywarki DVD lub magnetowidu), którymi chcesz sterowa za pomoc pilota SRU 5130. Przyklad telewizora: 1 Wlcz telewizor rcznie lub za pomoc oryginalnego pilota. Wskazówka eli urzdzenie nie reaguje w ogóle lub nie reaguje na wszystkie przyciski, postpuj zgodnie z instrukcjami w czci 2. 3 Ustawianie pilota Jest to konieczne tylko wtedy, gdy urzdzenie nie reaguje na pilota SRU 5130. Moesz powtórzy te czynnoci w przypadku innych urzdze (dekodera, odtwarzacza / nagrywarki DVD lub magnetowidu), które chcesz obslugiwa za pomoc pilota SRU 5130. Jeli przycisk blynie raz przez dluszy czas, to oznacza, e kod jest nieprawidlowy lub nie zostal wprowadzony prawidlowo. Sprawd, czy moesz sterowa wszystkimi funkcjami telewizora za pomoc pilota SRU 5130. Naciskaj ten przycisk, a blynie dwa razy i zacznie wieci w sposób cigly. Zaprogramuj pilota SRU 5130, aby umoliwi sterowanie drugim telewizorem. 2 Przywracanie oryginalnych ustawie pilota 1 Naciskaj jednoczenie przez trzy sekundy przyciski 1 i 6 na pilocie SRU 5130, a jeden z przycisków trybu (TV, STB lub DVD) blynie dwa razy, a nastpnie zawieci si w sposób cigly. Ten rozdzial zawiera odpowiedzi na najczciej zadawane pytania dotyczce uniwersalnego pilota. W jaki sposób skonfigurowa pilota do obslugi urzdze wielofunkcyjnych (telewizora z magnetowidem, telewizora z odtwarzaczem DVD lub odtwarzacza DVD z magnetowidem)? Niektóre urzdzenia wielofunkcyjne wymagaj ustawienia dwóch rónych przycisków wyboru ródla w celu sterowania poszczególnymi czciami urzdzenia. Na przyklad w przypadku telewizora z odtwarzaczem DVD naley ustawi inny kod dla przycisku TV w celu sterowania telewizorem i inny dla przycisku DVD w celu sterowania odtwarzaczem DVD. Sterowane urzdzenie nie reaguje, ale przycisk trybu (TV, STB lub DVD) miga po naciniciu. ] Niektóre urzdzenia wielofunkcyjne wymagaj ustawienia dwóch rónych przycisków wyboru ródla w celu sterowania poszczególnymi czciami urzdzenia. ]


WARUNKI NA KTÓRYCH POBIERASZ INSTRUKCJĘ FIRMY PHILIPS SRU 3030

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych...
W żadnym wypadku Lastmanuals nie ponosi odpowiedzialności za to, że dokument którego poszukujesz jest niedostępny, niepełny, w innym języku niż Twój albo jeśli model lub język nie pokrywają się z opisem. Lastmanuals, w takim przypadku, nie oferuje usługi tłumaczenia.

Kliknij na „Pobierz instrukcję” na końcu tej umowy, jeśli akceptujesz jej warunki, wtedy rozpocznie się pobieranie instrukcji produktu firmy PHILIPS SRU 3030.

Instrukcja Obsugi - Ponad 450 000 instrukcji: Pobierz bezpłatne instrukcje PDF na Instrukcja Obsługi
  • Odnaleźćbezpłatne podręczniki użytkownika
  • Rozwiązaćproblemy z obsługą produktuZapiszszczegóły Produktu

Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Cab Hermes Q2r

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Cab Hermes Q2r

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik pilota i instrukcja obsługi Cab Hermes Q2r