Podręcznik planowania Black And Decker Hvfe2150l

Podręcznik planowania Black And Decker HVFE2150L to podstawowe narzędzie dla każdego majsterkowicza. Zawiera on wszystkie informacje i instrukcje dotyczące bezpiecznego i efektywnego użytkowania narzędzi Black And Decker. Podręcznik zawiera dokładne ilustracje przedstawiające wszystkie części narzędzi, dzięki czemu użytkownik może łatwo je zidentyfikować. Podręcznik zawiera również przydatne wskazówki dotyczące planowania i użytkowania narzędzi, aby zapewnić bezpieczne i wydajne użytkowanie.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik planowania Black And Decker Hvfe2150l

BLACK+DECKER HVFE2150L

Odkurzacz pionowy ORA

Wyposażenie standardowe:

 • Końcówka podłogowa 2 w 1/twarda szczotka
 • Wysuwana końcówka szczelinowa

Cechy produktu:

Zaawansowany system filtracji cyklonicznej oraz akumulator w technologii litowo-jonowej gwarantują stały przepływ powietrza bez spadków mocy i bez zatkanego filtra.

Odkurzacze pionowe ORA sprawiają, że codzienne obowiązki domowe stają się szybkie i proste.

Poodkurzaj podłogę lub dywan, a za pomocą odłączalnego, ręcznego odkurzacza z końcówką szczelinową dotrzyj do wszystkich zakamarków i trudno dostępnych miejsc.

 • 12 stożków cyklonicznych zapewnia efektywną filtrację, zapobiega zatykaniu się filtra, a co za tym idzie stały przepływ powietrza bez spadków siły ssania
 • Optymalna moc ssania oraz elektroszczotka umożliwiają efektywne wykonanie zadania
 • Akumulator Li-Ion o napięciu 21. 6V. Brak spadków mocy
 • Połączenie odkurzacza ręcznego z pionowym, dzięki końcówce podłogowej - łatwe czyszczenie każdego zakamarka w Twoim domu
 • Pełne naładowanie poniżej 4 godzin
 • Wskaźnik stanu naładowania baterii zapobiega niezapowiedzianym przerwom w pracy
 • Higieniczne i proste czyszczenie pojemnika na kurz
 • Elektroszczotka do zbierania nawet najbardziej uciążliwych drobin z dywanów i twardych podłóg
 • Dane techniczne:

 • Źródło zasilania: Akumulatorowy
 • Czas pracy: 16 min
 • Podciśnienie ssania: 40 Air Watts
 • Podciśnienie zasysania - Odkurzacz ręczny: 40 Air Watts
 • Typy akumulatorów: Li-Ion
 • Całkowita energia akumulatorów (Wh): 43. 2 Wh
 • Moc znamionowa: 21. 6V
 • Pojemność akumulatora: 2. 0 Ah
 • 12 stożków cyklonicznych: Tak
 • 2 w 1 odkurzacz podłogowy i ręczny: Tak
 • Przepływ powietrza - Ze szczotką podłogową: 1020 l/min
 • Wskaźnik stanu naładowania: Tak
 • Pojemność pojemnika na kurz: 450 ml
 • Czas ładowania: 4 godz.
 • Black&Decker HVFE2150L-QW - Kup na Raty - RRSO 0%

  Kupuj tanio, szybko i wygodnie! Sprawdź w sklepie Szybkie płatności Raty 0%

  785, 84 złDarmowa dostawaSprawdź w sklepie

  Idź do sklepu

   785, 84 zł

  Black&Decker HVFE2150L-QWpozostałe oferty od najtańszej

  Black&Decker HVFE2150L-QW

  Szybka wysyłka! Zamów online! Sprawdź w sklepie Szybkie płatności Raty

  Idź do sklepu

   785, 84 zł

  Opis produktu

  Odkurzacz pionowy firmy BLACK & DECKER. Zaawansowany system filtracji cyklonicznej oraz akumulator w technologii litowo-jonowej gwarantują stały przepływ powietrza bez spadków mocy i bez zatkanego filtra. Odkurzacze pionowe ORA sprawiają, że codzienne obowiązki domowe stają się szybkie i proste. Poodkurzaj podłogę lub dywan, a za pomocą odłączalnego, ręcznego odkurzacza z końcówką szczelinową dotrzyj do wszystkich zakamarków i trudno dostępnych miejsc. 12 stożków cyklonicznych zapewnia efektywną filtrację, zapobiega zatykaniu się filtra, a co za tym idzie stały przepływ powietrza bez spadków siły ssania. Optymalna moc ssania oraz elektroszczotka umożliwiają efektywne wykonanie zadania. Akumulator Li-Ion o napięciu 21. 6V. Brak spadków mocy. Połączenie odkurzacza ręcznego z pionowym, dzięki końcówce podłogowej - łatwe czyszczenie każdego zakamarka w Twoim domu.

  Najważniejsze parametry

  ProducentBlack&Decker
  RodzajBezworkowy
  Pojemność zbiornika na kurz0, 45 litra
  Długość przewodubezprzewodowy
  Odłączany odkurzacz ręcznytak
  Kolorbiały

  Ogólna ocena

  na podstawie 0 głosów klientów

  Zaplanuj wszystko, aby przygotować przedsiębiorstwo na każdą ewentualność

  Planuj w sposób ciągły i z większą dokładnością

  Wiele małych i dużych organizacji polega na podatnych na błędy arkuszach kalkulacyjnych i ręcznych procesach planowania biznesowego. Firmy muszą rozwijać swoje strategie planowania i analizy w kierunku rozszerzonego planowania i rozszerzonej analizy (xP&A). Oznacza to stworzenie jednego źródła informacji w celu usprawnienia planowania, zarządzania wydajnością i budowania spójności w całym przedsiębiorstwie.

  IBM® Planning Analytics with Watson® (PDF 850 KB) to oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie do planowania z integracją ciągłą, które pozwala przekroczyć ograniczenia planowania ręcznego. Rozwiązanie to przełamuje silosy jednostek biznesowych, dzięki czemu można szybko tworzyć dokładniejsze plany i prognozy dla działań FP&A, sprzedaży, łańcucha dostaw i nie tylko – wszystko na jednej platformie. Dostosuj się do zmian w czasie rzeczywistym, przyspieszaj podejmowanie decyzji i zwiększaj wydajność, a wszystko to w tempie nowoczesnego biznesu. com/account/reg/signup? formid=urx-50474" target="_blank">Przeczytaj raport Gartnera „Innovation Insight for Extended Planning and Analysis (xP&A)” ➝

  Gartner, Innovation Insight for Extended Planning and Analysis (xP&A), Robert Anderson, John Van Decker, Tim Payne, Melissa Hilbert, David Pidsley, 28 października 2020 r.

  Rozwiązanie IBM Planning Analytics with Watson wyróżnione nagrodą Gartner Peer Insights Customers’ Choice 2021 na rynku rozwiązań do planowania i analiz finansowych w chmurze Rozwiązuj najpilniejsze problemy swojego przedsiębiorstwa Dlaczego warto wybrać IBM® Planning Analytics with Watson? Co wyróżnia produkt IBM Planning Analytics with Watson?

  Charakterystyka produktu

  IBM Cloud Pak® for Data

  IBM Cloud Pak for Data to elastyczna platforma danych w środowisku wielochmurowym, która integruje wszystkie dane – przechowywane lokalnie lub w dowolnej chmurze.

  IBM Cognos Analytics

  Inteligentniejsze wykrywanie i interpretowanie danych dzięki wyjątkowo atrakcyjnym wizualizacjom i panelom kontrolnym.

  IBM Watson® Studio

  Budowanie i szkolenie modeli w dowolnej skali w uniwersalnym, kompleksowym środowisku. Zaawansowane narzędzia do modelowania wizualnego i zautomatyzowane głębokie uczenie pozwalają na praktyczne wykorzystanie analityki danych.

  Podręcznik planowania Black And Decker Hvfe2150l

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik planowania Black And Decker Hvfe2150l

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik planowania Black And Decker Hvfe2150l